Rekrutacja

Rekrutacja w roku szkolnym 2016/2017 będzie odbywać się  wyłącznie drogą elektroniczną poprzez stronę Urzędu Miejskiego w Wałbrzychu.

Informujemy, że  dla uczniów gimnazjum istnieje mozliwość zakwaterowania w internacie "Julia". Zainteresowane osoby prosimy, by zaznaczyć chęć korzystania z internatu podczas wypełniania podania.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SZCZEGÓŁOWA INSTRUKCJA ZAPISU UCZNIA DO GIMNAZJUM

1. Wchodzimy na stronę Urzędu Miejskiego w Wałbrzychu - KLIKNIJ TUTAJ

2. Spośród etapów edukacyjnych wybieramy GIMNAZJA, a następnie LOGOWANIE

3. Klikamy: Wypełnij wniosek/ zgłoszenie i postępujemy zgodnie z instrukcją, którą widzimy na ekranie.

4. Wypełniamy wniosek,  sprawdzamy go i wysyłamy.

5. Drukujemy wniosek, po podpisaniu przez rodziców lub prawnych opiekunów dostarczamy go do sekretariatu szkoły.

Zapraszamy do obejrzenia filmu instruktażowego - KLINKNIJ TUTAJ

W przypadku problemów lub niejasności związanych z elektronicznym zapisem pomoc można uzyskać w sekretariacie szkoły.