Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka 2016

Przesłanie Rzecznika Praw Dziecka Marka Michalaka z okazji Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka 2016.

Miniatura video

Zastanów się, czy warto... Film przeciw paleniu papierosów

Zastanów się, czy warto... - film nakręcony przeciwko paleniu papierosów, nagrany w ramach konkursu.

Idę do szkoły

III edycja konkursu "Mam 6 lat" - prezentacja multimedialna Oddziału Przedszkolnego przy Gminnym Zespole Szkół nr 2 w Wałbrzychu (17.02.2014r.)

Bezpieczeństwo w sieci / Portale społecznościowe -- zasady, wskazówki, porady

Czy zachowujesz się właściwie korzystając z sieci społecznościowych? Obejrzyj film, w którym dzielimy się wartościowymi wskazówkami dotyczącymi bezpieczeństwa on-line.

Bezpieczeństwo w Internecie

„Baw się w Sieci BEZPIECZNIE" W Dzień Bezpiecznego Internetu, ruszyła ogólnoeuropejska kampania medialna „Keep it fun. Keep Control, poświęcona problemowi cyberprzemocy wśród dzieci i młodzieży. W Polsce kampania realizowana jest pod nazwą „Baw się w Sieci - BEZPIECZNIE".

Miniatura video

nk.pl - Masz ochotę na fajną zabawę?

Do czego może prowadzić bezmyślność i przekonanie, że jesteśmy w sieci anonimowi? Zobacz...

"Stop cyberprzemocy" - film edukacyjny

Materiał edukacyjny zrealizowany w ramach akcji "Stop cyberprzemocy".