20 grudnia 2016 21:35 | Aktualności

KSIĄŻKA NAJLEPSZA NA ZIMOWE DNI.

W związku ze zbliżającą się przerwą świąteczną uczniowie klasy II b wybrali się z wizytą do szkolnej biblioteki. Tam pani bibliotekarka zaprezentowała im ciekawe propozycje książkowe, które mogą umilić czas. Były to lektury dla klasy drugiej. Uczniowie oprócz przeglądnięcia książek, mogli także zapoznać się z e-bookami. Otwierali strony internetowe oraz słuchali fragmentów lektur. Okazało się także, że najlepszą czytelniczką w klasie jest Wiktoria Czoszyk - gratulujemy! Zachęcamy wszystkich uczniów do czytania książek, bo to najlepszy sposób na przeniesienie się w inne wymiary i strony świata.

Zdjęcia: